Oferta pracy

Fizjoterapeuta

CARITAS DIECEZJI SANDOMIERSKIEJO firmie

CARITAS DIECEZJI SANDOMIERSKIEJ

Opatowska 10

Sandomierz

Caritas Diecezji Sandomierskiej - instytucja charytatywna, której misją jest niesienie pomocy w duchu ewangelicznej miłości, dającej nadzieję na godne życie ludziom znajdującym się w trudnej sytuacji.

Jesteś z wykształcenia fizjoterapeutą? Lubisz samodzielną pracę z ciekawymi ludźmi? Chcesz się rozwijać zawodowo oraz zdobywać nowe doświadczenie? Jesteś pozytywnie nastawiony do życia ?

Centrum Pielęgniarstwa Środowiskowo – Rodzinnego i Rehabilitacji przy Stacji Opieki Caritas w Sandomierzu poszukuje 3 osoby na stanowisko:
FIZJOTERAPEUTA

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie rehabilitacji ruchowej z dziećmi z zaburzeniami wieku rozwojowego oraz z zaburzeniami neurologicznymi
  • Udzielanie zabiegów fizjoterapeutycznych odpowiadających potrzebom zdrowotnym pacjenta;
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej;
  • Dokonywanie oceny i postępów fizjoterapii
  • Zapoznanie pacjentów/ lub rodziców (opiekunów prawnych) z posługiwaniem się wyrobami medycznymi.

Wymagania:

  • wyższe (w tym licencjat)
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe i kursy kierunkowe KIF
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Pełen wymiar czasu pracy
  • Praca na 1 zmianę
  • Możliwość doskonalenia się i poszerzania kompetencji
  • Wynagrodzenie od 2900 brutto

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania bądź za pośrednictwem numeru telefonu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy