Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Fizjoterapeuta

REMEDIOS SOPOCKIE CENTRUM LECZENIA BÓLU I REHABILITACJI sp. z o.o.

50,0090,00 netto (+ VAT) / godz.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów

Aleja Niepodległości 754

Sopot

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie terapii indywidualnej z pacjentami

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

  • Odpowiedzialność za wykonywaną pracę

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Wysoka kultura osobista

  • Prawo Wykonywania Zawodu Fizjoterapeuty

  • Umysł otwarty na nową wiedzę i wyzwania

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z pacjentami z którejś z wymienionych grup, których wspólnym mianownikiem może być ból:

  • z chorobami narządu ruchu,

  • neurologicznymi,

  • z chorobami reumatologicznymi,

  • po operacjach narządu ruchu,

  • onkologicznymi etc.

  • Bardzo chętnie widzimy ukończone fakultatywnie kursy podyplomowe poszerzające wiedzę i umiejętności manualne, oraz pozwalające na pracę rożnymi technikami i tym samym indywidualizację podejścia do chorego

To oferujemy

  • Możliwość współtworzenia jedynego wyspecjalizowanego w województwie pomorskim ośrodka o tak szerokim zakresie leczenia bólu

  • Długotrwała współpraca na zasadzie Business to business

  • Wysokość stawek uzależniona jest od stażu pracy oraz posiadanych przez fizjoterapeutę dodatkowych szkoleń zawodowych i mogą być ustalane indywidualnie

  • Współtworzenie grafiku

  • Możliwość świadczenia usług dla swoich dotychczasowych pacjentów w ramach nowej, atrakcyjnej infrastruktury

  • Wewnętrzne szkolenia w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej

O nas

REMEDIOS Sopockie Centrum Leczenia Bólu i Rehabilitacji Sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym, który powstał, aby walczyć z bólem, który towarzyszy wielu osobom każdego dnia. Spółka zatrudnia specjalistów z całego kraju, którzy postanowili zagospodarować lukę na rynku medycznym i poprawić komfort życia pacjentom borykającym się z bólem o każdym podłożu, wykorzystując do tego leczenie metodami biologicznymi, farmakologicznymi, zabiegowymi i manualnymi przy aktywnym wykorzystaniu fizjoterapii i technik osteopatii.

Spółka mieści się w Sopocie przy głównej arterii miasta, w pięknej, zabytkowej kamienicy, która w chwili obecnej jest rewitalizowana.

Poszukujemy doświadczonych, zaangażowanych w pracę fizjoterapeutów, z którymi tworzyć będziemy zespół i świadczyć nową jakość w zakresie leczenia bólu.