Oferta pracy

Fizjoterapeuta

DOLNOŚLĄSKI PARK INNOWACJI I NAUKI S.A.

  • Jakuszyce 8, Jakuszyce, Szklarska Poręba
    Szklarska Poręba, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Jakuszyce 8

Jakuszyce

Szklarska Poręba

Twój zakres obowiązków

  • Dokonywanie oceny stanu pacjenta.

  • Ustalanie programu oraz wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych z wykorzystaniem różnych metod fizjoterapii.

  • Prowadzenie dokumentacji.

  • Kontrolowanie postępów fizjoterapii.

  • Dobór i dopasowywanie do potrzeb pacjenta wyrobów medycznych różnego rodzaju (przedmioty ortopedyczne).

  • Nauka pacjentów posługiwania się wyrobami medycznymi (przedmiotami ortopedycznymi).

  • Prowadzenie działalności profilaktycznej – popularyzowanie zachowań prozdrowotnych w celu zapobiegania niepełnosprawności osób w różnym wieku.

  • Wydawanie opinii w związku ze stanem funkcjonalnym pacjentów poddawanych fizjoterapii oraz przebiegu procesu fizjoterapia.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe- magister fizjoterapii lub licencjat z chęcią podnoszenia kwalifikacji.

To oferujemy

  • Umowę o pracę/ umowę zlecenie,

  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej,

  • Kartę Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Polana Jakuszycka jest od dziesięcioleci niezwykle popularna wśród biegaczy narciarskich, rowerzystów i miłośników górskich wędrówek. Teraz, dzięki DOLNOŚLĄSKIEMU CENTRUM SPORTU POLANA JAKUSZYCKA mieszkańcy Dolnego Śląska i goście regionu, sportowcy i amatorzy aktywnego wypoczynku otrzymują komfortową bazę turystyczną z punktami gastronomicznymi, zapleczem hotelowym i hostelowym, centrum SPA z basenem, salą sportową, siłowniami oraz wypożyczalniami sprzętu narciarskiego i rowerów.

Jeżeli Twoje oczekiwania i nasze wymagania są zbieżne, zapraszamy dołącz do nas! Bądź częścią zespołu tworzącego jedno z największych i najnowocześniejszych ośrodków narciarstwa biegowego i biathlonu w Europie.

Czekamy na Ciebie #NaPolanie!

Przewiń do profilu firmy