Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Fizjoterapeuta/tka

DER-MED

  • Krzywa 8, Stare Miasto, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:Praca zmianowa: pn-pt 8:00-14:00 lub14:00-20:00 sb 8:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

DER-MED

Krzywa 8

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zabiegów na ciało ukierunkowanych na modelowanie sylwetki (m.in. Endermologia LPG, Kriolipoliza, Fala Storz)

  • masaże lecznicze

Nasze wymagania

  • wykształcenie z zakresu fizjoterapii

  • doświadczenie w zawodzie

  • łatwość nawiązywania kontaktów i ich utrzymania

  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej

  • empatia, serdeczność i otwartość

Mile widziane

  • umiejętność pracy z urządzeniami do modelowania sylwetki (t.j. Endermologia LPG, Kriolipoliza, Fala Storz)

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań oraz stabilną pracę w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • umowę o pracę

  • przyjazną atmosferę

  • pakiet zniżek przy zabiegach dla siebie i rodziny

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

DER-MED

Centrum DER-MED – podmiot leczniczy to obecnie najnowocześniejsze Centrum Zdrowia i Urody a także ugruntowana marka, która od 22 lat pozwala spełniać marzenia o pięknym wyglądzie, oferując najnowocześniejsze zabiegi z zakresu: liposukcji, przeszczepu włosów, laseroterapii, medycyny estetycznej oraz zabiegów anti – aging.

Przewiń do profilu firmy