Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Fizjoterapeuta

BMG CLINIC KLINIKA FIZJOTERAPII I MEDYCYNY OSTEOPATYCZNEJ Przemysław Banyś

5 7759 000 brutto / mies.
  • Wolbrom

    Wolbrom, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów korzystających z zabiegów ambulatoryjnie oraz w warunkach domowych,

Współpraca z pozostałym personelem medycznym,

Prowadzenie dokumentacji medycznej,

Przyjmowanie pacjentów w ramach NFZ oraz pacjentów komercyjnych,

Nasze wymagania

Wymagania:

Ukończone studia – min. na poziomie licencjata,

Prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty

Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pacjentów,

Komunikatywność,

Umiejętność pracy w zespole,

Samodzielność i odpowiedzialność,

Życzliwy i taktowny stosunek do osób niepełnosprawnych,

Mile widziane osoby posiadające dyplom  lub w trakcie kursów rehabilitacyjnych (PNF, Terapia manualna, Techniki terapii mięśniowo-powięziowej),

Chęć do dalszego doskonalenia swoich umiejętności,

To oferujemy

Oferujemy:

Umowę o pracę, lub możliwość nawiązania współpracy na zasadach własnej działalności gospodarczej,

Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku Fizjoterapeuty, proszone są o wysłanie swojego CV wraz z

krótkim listem motywacyjnym za pośrednictwem portalu.

Proszę o zawarcie klauzuli :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie wszelkich udostępnionych przeze mnie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych, którym jest BMG CLINIC  z siedzibą w Wolbromiu, ul. Marszałka Piłsudskiego 29, 32-340 Wolbrom, w celach rekrutacyjnych (włącznie z wizerunkiem). Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 2 lat. Ponadto mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

O nas

BMG CLINIC  w Wolbromiu ul. Marszałka Piłsudskiego 29, poszukuje kandydatów na stanowisko samodzielnego Fizjoterapeuty.