Oferta pracy

Fizjoterapeuta

CREATOR Sp. z o.o.

  • Lotnicza 37, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Lotnicza 37

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie na rzecz Creator Sp. z o.o zabiegów fizjoterapeutycznych

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej dotyczącej obsługiwanych Pacjentów

  • Praca w CIR Creator (Ośrodek stacjonarny)

  • Praca w domu Pacjenta w ramach wizyt domowych

Nasze wymagania

  • Ukończenie licencjackich lub magisterskich studiów wyższych na kierunku Fizjoterapia

  • Posiadanie prawa wykonywania zawodu

  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Mile widziane 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie fizjoterapii i rehabilitacji

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej stale rozwijającej się firmie

  • Wynagrodzenie od 4.000 do 7.000 zł brutto/miesięcznie

  • Elastyczny czas pracy

  • Dogodną formę zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju zawodowego

CV prosimy przesłać z dopiskiem FIZJOTERAPEUTA BD

Jako wiodący na rynku dolnośląskim oraz łódzkim świadczeniodawca usług rehabilitacyjnych, m.in. w zakresie rehabilitacji schorzeń narządów ruchu, kardiologicznej, rehabilitacji dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego.

Przewiń do profilu firmy