Ta oferta pracy jest nieaktualna od 123 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Fizjoterapeutka - Sprzedawca

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Janmedic Sklep Medyczny-Ortopedyczny, Peruki, Protezy Piersi Janusz Walczyk

    Miejsce pracy: Łódź
    Opis stanowiska:

    Do obowiązków osoby na powyższym stanowisku będzie należało zapoznanie się ze specyfiką sklepu, a także:

    • sprzedaż oraz dobór środków pomocniczych i ortopedycznych refundowanych oraz pozostałych artykułów medycznych.
    • obsługa klienta w sklepie
    • kontakt ze środowiskiem medycznym / reklamę sklepu w środowisku medycznym /

    Wymagania:

    • wykształcenie medyczne (fizjoterapeuta, pielęgniarka, technik farmacji, technik ortopeda, inżynier biomedyczny, osoba z ukończonym kursem z zakresu towaroznawstwa materiałów medycznych do dnia 10 lutego 2009r)
    • Od osób aplikujących oczekujemy zaangażowania, dyspozycyjności. Poszukujemy osoby komunikatywnej, energicznej, lubiącej kontakt z ludźmi, której nie obca jest praca przy komputerze oraz kontakt z klientem i handlem, potrafiącej odnaleźć się w stresujących sytuacjach.

    Oferujemy

    • Stabilne warunki zatrudnienia,
    • Umowę o pracę

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.