Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Fizyk Pomiarowy

measure Laboratorium Badawcze Ewa Fabiszewska

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Twoim zadaniem będzie wykonywanie pomiarów parametrów fizycznych aparatury rentgenowskiej w jednostkach służby zdrowia na terenie całego kraju, opracowywanie wyników i sporządzanie sprawozdań z wykonanych badań.

Nasze wymagania

Wymagania:

Wymagane wykształcenie: wyższe studia (licencjackie, inżynierskie lub magisterskie), posiadające w swoim zakresie wykłady z fizyki. Preferowane studia z fizyki lub elektroradiologii.

Zatrudnimy osoby charakteryzujące się zamiłowaniem do wykonywania pomiarów i analizowania wyników, dokładnością i precyzją w działaniu oraz uczciwością i dyscypliną.

Niezbędne prawo jazdy i pełna dyspozycyjność.

Brak doświadczenia zawodowego nie będzie przeszkodą w zatrudnieniu kandydata.

To oferujemy

Oferujemy:

Oferujemy długoterminową pewność zatrudnienia,

Szczegółowe przeszkolenie,

Pomoc i wsparcie doświadczonego zespołu,

Samochód służbowy

Atrakcyjne wynagrodzenie które będzie szybko rosło w miarę zdobywania doświadczenia.

O nas

Wiodące laboratorium badawcze na rynku usług pomiarowych w rentgenodiagnostyce, o zasięgu ogólnopolskim