Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Fizyk Pomiarowy

  • opolskie
  • Specjalista
  • 29.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    measure Laboratorium Badawcze Ewa Fabiszewska

    Wiodące laboratorium badawcze na rynku usług pomiarowych w rentgenodiagnostyce,
    o zasięgu ogólnopolskim zatrudni osobę na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    Twoim zadaniem będzie wykonywanie pomiarów parametrów fizycznych aparatury rentgenowskiej w jednostkach służby zdrowia na terenie całego kraju, opracowywanie wyników i sporządzanie sprawozdań z wykonanych badań.

    Wymagania:
    • Wymagane wykształcenie: wyższe studia (licencjackie, inżynierskie lub magisterskie) z fizyki, elektroradiologii lub posiadające w swoim zakresie wykłady z fizyki
    • Zamiłowanie do wykonywania pomiarów i analizowania wyników, dokładność i precyzja w działaniu oraz uczciwość, odpowiedzialność, dokładność i dyscyplina.
    • Niezbędne prawo jazdy i pełna dyspozycyjność.
    • Brak doświadczenia zawodowego nie będzie przeszkodą w zatrudnieniu kandydata.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Długoterminową pewność zatrudnienia,
    • Szczegółowe przeszkolenie,
    • Pomoc i wsparcie doświadczonego zespołu,
    • Samochód służbowy oraz atrakcyjne wynagrodzenie, które będzie szybko rosło w miarę zdobywania doświadczenia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny)
    klikając w przycisk aplikowania.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.