Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Flavourist

ANGEL BIO sp. z o.o.

  • Sokołów (pow. pruszkowski)

    Sokołów (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Ocena nowych surowców i potencjału do ich wykorzystania w przyszłości

  • Wsparcie działu R&D jako ekspert techniczny

  • Pozyskiwanie szczegółowej wiedzy na temat globalnego zakresu prac badawczo-rozwojowych, projektów i harmonogramów dostarczanych produktów

  • Definiowanie luk w portfolio i technologiach w celu zaspokojenia potrzeb konsumentów

  • Aktywne zaangażowanie w inicjatywach strategicznych w R&D

  • Udział w głównych projektach regionalnych i globalnych

  • Kierowanie rozwojem technologii i wdrożeń w projektach regionalnych

  • Optymalizacja rozwiązań za pomocą najbardziej odpowiednich środków

  • Reprezentacja jednostki biznesowej w projektach dla klientów regionalnych

  • Poszerzanie wiedzy o składnikach i procesach, wewnętrznie i zewnętrznie

  • Benchmarking rozwiązań konkurencyjnych

  • Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi kontrahentami

  • Wszelkie inne zadania doraźne wykonywane dla przełożonego (przedstawiciela/właściciela jednostki biznesowej)

Nasze wymagania

  • Licencjat/studia licencjackie/dyplom w dowolnej dyscyplinie naukowej, inżynierii żywności, naukach o żywności, inżynierii chemicznej

  • Minimum 7-letnie doświadczenie jako praktyczny naukowiec sensoryczny/kierownik panelu w przemyśle tytoniowym lub pokrewnych

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Budowanie silnych relacji z klientami i proaktywne prowadzenie dużych projektów technicznych zakończonych wprowadzeniem na rynek (G2M)

  • Wiedza na temat technik tworzenia aromatów

  • Dobra znajomość trendów na rynku wyrobów tytoniowych/pikantnych

  • Swobodna praca w środowisku B2B z pozytywnym, samodzielnym nastawieniem zorientowanym na wyniki

  • Umiejętność pracy w zespole z orientacją na klienta

  • Zarządzanie projektami, umiejętność efektywnego zarządzania czasem w zakresie nadzorowania wszystkich przydzielonych projektów i dotrzymywania terminów

  • Umiejętność identyfikowania potencjalnych zagrożeń, luk itp. oraz opracowywania kreatywnych rozwiązań

To oferujemy

  • Długoterminową współpracę opartą o stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę albo b2b

  • Rynkowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

  • Otwarte środowisko pracy, zapewniające realny wpływ na kształtowanie kultury organizacyjnej firmy

  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole

  • Indywidualne możliwości rozwoju zawodowego i kontakt z nowymi technologiami

  • Możliwość realizowania własnych pomysłów

  • Pełne wdrożenie w okresie próbnym i wsparcie współpracowników

O nas

Angel Bio Sp. z o.o. to firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym.

Aby wziąć udział w tej rekrutacji prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim.