Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Fleet Manager

JEDENŚLAD sp. z o.o.

7 00010 000 brutto / mies.
  • Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, koordynacja i nadzór nad eksploatacją pojazdów samochodowych będących w dyspozycji firmy

  • Rejestracja pojazdów elektrycznych (fizyczne wizyty w urzędach)

  • Terminowe kierowanie pojazdów na obowiązkowe badania techniczne

  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań organizacyjnych, technicznych, softwarowych usprawniających koordynację i nadzór nad eksploatacją pojazdów,

  • Prowadzenie ewidencji floty rowerów I skuterów

  • Nadzór i koordynacja likwidacji szkód komunikacyjnych

  • Współpraca z firmami ubezpieczeniowymi w zakresie likwidacji szkód

  • Obsługa administracyjna floty

  • Koordynacja procesu sprzedażowego używanej floty

  • Kontrola nad obiegiem dokumentów

  • Przygotowanie, koordynowanie i współpraca z zespołem przy procesie złomowania pojazdów

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Mile widziane wykształcenie wyższe

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość zagadnień z zakresu serwisu pojazdów będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość pracy z firmami ubezpieczeniowymi

  • Znajomość procedur administracyjnych w obszarze rejestracji pojazdów będzie dodatkowym atutem

  • Elastyczność

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Rzetelność i sumienność

  • Gotowość do podjęcia wyjazdów służbowych na terenie Polski (w wyjątkowych sytuacjach)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

O nas

Hop.City (JedenŚlad Sp. z o.o.) oferuje kompleksowe rozwiązania dla firm kurierskich, dostaw jedzenia i podmiotów biznesowych zainteresowanych pojazdami elektrycznymi. Całość spina autorski system i aplikacja do bezkluczykowego wynajmu skuterów i rowerów elektrycznych.

Polska spółka obecna jest w 10 krajach w tym między innymi Wielka Brytania, Hiszpania, Rumunia i Niemcy. Jej klienci to liderzy w swoich branżach: Pyszne.pl, Arval (Grupa BNP), Lisek App, Stuart czy Wolt.