Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Autopay Mobility sp. z o.o.

Fleet Sales Manager

Autopay Mobility sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 12 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie długofalowej relacji z Klientami

  • wyszukiwanie nowych szans rynkowych

  • realizacja założonego budżetu sprzedaży

  • budowanie i rozwijanie współpracy z nowymi Kontrahentami Autopay

  • zrozumienie kluczowych potrzeb i wymagań klientów

  • kreowanie polityki sprzedaży

  • dbanie o wizerunek firmy na rynku

Nasze wymagania

  • około 3-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B

  • dociekliwość, samodzielność i systematyczność w działaniu

  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji opartych na zaufaniu

  • komunikatywność i łatwości nawiązywania kontaktów

  • dobrea organizacja pracy, kreatywność i samodzielność.

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia

  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • elastyczne godziny pracy

  • współpracę i udział w unikalnych projektach

  • nieformalną atmosferę pracy wśród wspierających i lubiących się ludzi

Fleet Sales Manager w Autopay to osoba, która rozwija nasz biznes poprzez współpracę nowymi klientami i odnajdywanie nowych szans sprzedażowych. Będziesz budować relacje z klientami w oparciu o zaufanie i profesjonalizm. To także negocjator, który pracując na celach osiąga założone wyniki.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Co dalej:

zapoznamy się z Twoją aplikacją

skontaktujemy się z wybranymi kandydatami