Logo Pracuj.pl

Florysta / Florystka

Kwiatoterapia Studio Florystyczne Hanna SkoczylasO firmie

  • Józefosław (pow. piaseczyński), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, 10.00 -20.00 niedziela 11.00-17.00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    do uzgodnienia
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

Kwiatoterapia Studio Florystyczne Hanna Skoczylas

Geodetów 23

Józefosław (pow. piaseczyński)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Jeżeli kochasz kwiaty tak samo jak my, posiadasz minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe (warunek konieczny) to szukamy właśnie Ciebie.
  • Dla osób bez doświadczenia proponujemy bezpłatne praktyki zawodowe.
  • Praca na samodzielnym stanowisku, proponujemy cały lub pół etatu, elastyczny grafik.
  • Miejsce pracy Józefosław, niedaleko Urynowa i Piaseczna, dobra komunikacja z Warszawy,
  • Osoby zainteresowane proszę o przesłanie

Nasze wymagania

  • Praca na samodzielnym stanowisku
  • Znajomość kasy fiskalnej
  • Obsługa klienta
  • Aktywna sprzedaż
  • Kreatywność
  • Dyscyplina
  • odpowiedzialność za stanowisko pracy

Florysta / Florystka, Geodetów 23, Józefosław (pow. piaseczyński)