Florysta - Plastyk - Dekorator

  • Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 16.11.2018
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 16.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kwiaciarnia Różana

    Kwiaciarnia Różana istnieje od 2004r. W tym okresie zbudowała silną pozycje na rynku i rozpoznawalną markę.

    Nasz profil działalności opiera się na sprzedaży kompozycji kwiatowych, markowych świec i upominków. Dodatkową i dynamicznie rozwijającą się częścią działalności jest realizacja oprawy kwiatowej eventów.

    Poszukujemy osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu na stanowisko florysty. Mile widziane osoby zarówno z doświadczeniem jak i bez.

    Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Zakres obowiązków:

    • wiązanie bukietów
    • tworzenie kompozycji kwiatowych
    • dekorowanie wianków okolicznościowych
    • pakowanie prezentów
    • pielęgnacja kwiatów
    • sprzedaż świec i upominków
    • kompletowanie zamówień

    Interesuje nas Twoja osobowość, wyczucie estetyki oraz wrażliwość na to co ładne. Jeśli jesteś pozytywnie nastawioną, energiczną i dyspozycyjną osobą oraz zależy Ci żeby Twoja praca była kreatywna, przynosiła Ci satysfakcje i poczucie rozwoju - zgłoś się!

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • atrakcyjny system wynagrodzenia
    • elastyczne godziny pracy
    • szkolenia rozwojowe
    • premie
    • nowoczesne miejsce pracy
    • możliwość dodatkowego wynagrodzenia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.