Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Focus Sales Manager HP

Also Polska Sp. z o.o.

Daniszewska 14

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne budowanie dobrych relacji z Partnerami Handlowymi

  • Utrzymywanie relacji z Partnerami Handlowymi

  • Aktywne pozyskiwanie nowych kontaktów

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży

  • Bieżące raportowanie wyników pracy

  • Współpraca z działem Product Management

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży IT minimum 3 lata

  • Znajomość MS Excel

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Odpowiedzialność oraz organizacja pracy na wysokim poziomie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę przez firmę zewnętrzną / lub kontrakt B2B

  • Atrakcyjny pakiet socjalny ( m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie) oraz narzędzia niezbędne od pracy

  • Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole

  • Możliwość rozwoju i budowania dalszej kariery zawodowej w strukturach firmy

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku i dynamicznie rozwijającej się firmie

ALSO Holding AG (ALSN.SW) (Emmen/Szwajcaria) łączy klientów i dostawców z branży ICT. Grupa oferuje rozwiązania ponad 550 renomowanych dostawców sprzętu, oprogramowania i usług informatycznych dla ponad 100 000 klientów, którzy mogą korzystać z szerokiego spektrum zindywidualizowanych usług logistycznych, finansowych, usług IT oraz tradycyjnych usług dystrybucyjnych. ALSO udostępnia wszystkie usługi w jednym miejscu – począwszy od tworzenia złożonych środowisk IT, poprzez dostarczanie i utrzymanie sprzętu i oprogramowania, aż po zwroty, regenerację i remarketing sprzętu IT. ALSO posiada swoje przedstawicielstwa w 24 krajach Europy i generuje łączną sprzedaż netto w wysokości około 10,7 mld euro, zatrudniając około 4 000 pracowników w 2019 roku.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://also.com

Przewiń do profilu firmy