Oferta pracy

Food Kitchen Production Manager (Szef Kuchni)

IKEA Retail Poznań

Szwedzka 10

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o codzienne funkcjonowanie kuchni w restauracji IKEA oraz standard jakości obsługi Klienta,

  • tworzenie planów produkcji, zamówień oraz bieżąca analiza sprzedaży restauracyjnej,

  • aktywne działanie z zespołem restauracyjnym (w tym obsługa Klientów),

  • współpraca z pozostałymi działami IKEA Food oraz innymi działami w sklepie w celu maksymalizacji wyników i rozwoju biznesu,

  • aktywny udział w tworzeniu oraz wdrażanie długoterminowej strategii rozwoju działu,

  • koordynowanie pracy zespołu i rozwój pracowników kuchni,

  • przyciąganie klientów do sklepu oraz zachęcanie ich do powrotu dzięki ofercie dobrej jakości produktów w najniższych cenach.

Nasze wymagania

Posiadasz fachową wiedzę na temat produkcji i bezpieczeństwa żywności, masz doświadczenie zawodowe w branży gastronomicznej lub handlowej, potrafisz zarządzać zespołem i odnajdujesz się w bieżącej obsłudze Klienta, oznacza to, że czekamy właśnie na Ciebie! Dobra organizacja pracy i chęć zapewniania wysokiej jakości serwowanych potraw będą dodatkowymi plusami.

Chcemy

  • abyś został z nami na dłużej - zapewniamy umowę o pracę,

  • abyś rozwijał się #potwojemu – stworzymy ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby,

  • zadbać o poczucie bezpieczeństwa Twoje i Twojej rodziny - oferujemy opiekę medyczną i plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,

  • doceniać Twoje osiągnięcia,

  • dać Ci możliwość wyboru dodatkowych benefitów - o szczegółach przeczytaj na www.ikea.pl/TwojaStronaPracy.

O stanowisku

IKEA, zarządzanie zespołem kucharskim oraz zapewnienie wysokiej jakości obsługi i jakości

serwowanych dań. Twoim zadaniem będzie stworzenie oferty, która dzięki cenie i jakości będzie zachęcająca dla jak największej ilości klientów odwiedzających sklep IKEA.

Praca w IKEA Food to praca pełna wyzwań i odpowiedzialnych zadań. Mamy tutaj realny wpływ na zmianę i ciągle szukamy nowych sposobów działania, które pomogą nam usprawnić codzienną pracę. Dołączając do IKEA, zyskasz nie tylko wartościowe doświadczenie i umiejętności, ale również zespół, na którym możesz polegać.

W związku z tym, że to stanowisko wymaga określonych kompetencji, prosimy załącz do Twojej aplikacji dowolny plik, w którym przedstawisz nam swoje doświadczenie.