Oferta pracy

Foreign Products Business Development Manager

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 6 dni
    do: 22 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza rynków zagranicznych pod kątem globalnej sprzedaży i strategii rozwoju, ze szczególnym uwzględnieniem już istniejących oddziałów firmy,

  • identyfikowanie w obecnym portfolio firmy i pozyskiwanie nowych licencji produktów przeznaczonych do rozwoju na rynkach zagranicznych,

  • pozyskiwanie partnerów biznesowych oraz budowanie z nimi pozytywnych i długotrwałych relacji,

  • negocjowanie warunków współpracy i koordynacja podpisywania umów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (chemiczne, farmaceutyczne, ekonomiczne),

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),

  • doświadczenie zawodowe w obszarze Business Development w firmie farmaceutycznej,

  • doświadczenie w zarządzaniu umowami licencyjnymi, handlowymi,

  • umiejętność szybkiego nabywania i aktualizacji wiedzy oraz analizowania rynku farmaceutycznego,

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

  • umiejętności negocjacyjne.

To oferujemy

  • pracę w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce,

  • umowę o pracę – to u nas standard,

  • zadbamy o Twoją formę – karta multisportowa OK. system oraz sekcje sportowe ,

  • zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna,

  • zadbamy o Ciebie – dostarczając co wtorek świeże owoce,

  • zadbamy o Twój odpoczynek– zrefundujemy część kosztów za wakacje,

  • zadbamy o Twój rozwój - dostęp do platformy do nauki języka angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • platforma nauki języka angielskiego

Tak się u nas pracuje