Oferta pracy

Fotograf (k/m)

Westwing.pl O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym. Za pośrednictwem branży eCommerce pragniemy wprowadzić wyjątkowość do domów ponad miliona Naszych Klientów w aż 11 krajach. W ciągu 9 lat na rynku udało nam się osiągnąć roczny obrót w wysokości 267 milionów euro. Przed nami jest jeszcze więcej wyzwań i możliwości!

Sekretem naszego sukcesu jest zespół Westwing. Ponad 1500 jego członków nieustannie łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią oraz solidnymi zasadami biznesowymi. Jesteśmy dumni ze współpracy z niezwykłymi i inspirującymi ludźmi, których wyróżnia inteligencja, poczucie humoru, ambicja, otwartość na wyzwania branży i pragnienie zmieniania jej przyszłości.

Myślisz, że mógłbyś zostać częścią takiego zespołu? Zaaplikuj do nas!

Właśnie kompletujemy zespół do pracy w nowo powstałym Studio Fotograficznym. Szukamy kreatywnego Fotografa (k/m), który będzie odpowiadał za powstawanie inspirujących sesji zdjęciowych, pojawiających się na westwing.pl

Opis stanowiska:

  • Tworzenie zdjęć aranżacyjnych i produktowych, wspierających kampanie Westwing
  • Kreatywne wsparcie koncepcji sesji zdjęciowych i produkcji video
  • Obróbka graficzna zdjęć oraz dbanie o ich jakość i spójny wygląd
  • Ścisła współpraca z producentem, stylistą i rekwizytorem studia
  • Stała komunikacja z pracownikami innych działów oraz przygotowywanie zdjęć w oparciu o ich wytyczne
  • Katalogowanie fotografii w systemie zgodnie z wyznaczonym standardem
  • Ewidencja sprzętu fotograficznego, nadzór nad jego konserwacją oraz proponowanie nowych rozwiązań sprzętowych

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w profesjonalnej fotografii studyjnej i retuszu zdjęć
  • Umiejętność samodzielnej pracy ze studyjnym sprzętem fotograficznym oraz oświetleniowym
  • Doświadczenie w branży e-commerce i fotografii komercyjnej, idealnie w dziedzinie wnętrz, mody, lifestyle, mediów społecznościowych
  • Biegła znajomość programów takich jak: Adobe Photoshop, Adobe Bridge, Capture One
  • Doświadczenie w tworzeniu i postprodukcji filmów będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego
  • Uważność na szczegóły
  • Dobra organizacja pracy własnej, pozwalająca na jednoczesne zarządzanie kilkoma projektami i dotrzymywanie ustalonych terminów
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • Wspierający i inspirujący zespół
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Stanowisko zapewniające wpływ na kształtowanie marki
  • Poznanie procesów planowania, produkcji oraz publikacji treści w firmie, która codziennie inspiruje miliony Klientów i pomaga im upiększać swoje wnętrza
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, zniżki pracownicze na piękne produkty Westwing, ubezpieczenie na życie)
  • Przyjazne środowisko pracy, piękne biuro w centrum Warszawy oraz codzienną dawkę pozytywnej energii
  • Udział w wydarzeniach organizowanych przez firmę (obecnie integrujemy się zdalnie)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy