Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Fotograf/-ka

TK MAXX

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zdjęć produktów zgodnie z uzgodnionymi umowami SLA dotyczącymi wydajności

  • Wszystkie produkty powinny być fotografowane zgodnie z wewnętrznym przewodnikiem, wykazując przy tym doskonałe umiejętności techniczne, dbałość o szczegóły i wysoką jakość

  • Wspólna praca w studio nad sesjami produktów z zespołem fotografów, stylistów, retuszerów wykazujących się doskonałą znajomością wytycznych dotyczących fotografowania produktów i procesów studyjnych

  • Zapewnienie prawidłowego, wydajnego i kreatywnego oświetlenia wszystkich produktów

  • Tworzenie wysokiej jakości zdjęć, zapewniając przy tym ich prawidłową ekspozycję i spójność kolorów

  • Konfigurowanie odpowiedniego oświetlenia i prowadzenie dokładnych, codziennych zapisów zdjęć

  • Selekcja i obróbka zdjęć

  • Dotrzymywanie terminów dziennych i tygodniowych

  • Utrzymanie w porządku całego sprzętu fotograficznego i przestrzeni w studiu

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Wykształcenie fotograficzne i/lub odbyte szkolenia

  • Dobre umiejętności fotograficzne/techniczne

  • Wysoka kreatywność, zmysł artystyczny

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dbałość o szczegóły

  • Doświadczenie w pracy w studio fotograficznym (mile widziane)

  • Zdolność do pracy i adaptacji w szybko zmieniającym się środowisku studyjnym

  • Zdolności organizacyjne i zarządzania czasem z umiejętnością wielozadaniowości i pracy pod presją czasu

  • Biegłość techniczna w zakresie obsługi komputerów i oprogramowania Mac