Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Fotograf

  • Kraków, Skawina, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DeeZee to jeden z największych polskich sklepów internetowych i jednocześnie znana marka z wyjątkowym obuwiem kobiecym. Niepowtarzalny charakter oferty sprawia, że nasze produkty wybierane są często przez polskie gwiazdy, influencerki oraz projektantów mody. Nasza firma regularnie zdobywa liczne nagrody i wyróżnienia.

    Dołącz do świetnego zespołu!
    Fotograf
    Miejsce pracy: Skawina, ul. Krakowska

    Zakres obowiązków:

    • fotografowanie produktów zgodnie z przyjętym manualem
    • ustawianie i korekty planu zdjęciowego (wg wytycznych)
    • dodawanie zdjęć do bazy danych
    • zapewnienie wysokiej jakości zdjęć produktów (selekcja fotografii, współpraca z retuszerami)
    • inne zadania wynikające z potrzeb firmy

    Oczekujemy:

    • doświadczenia w fotografii produktowej
    • znajomości i umiejętności ustawiania sprzętu fotograficznego i światła
    • znajomość oprogramowania Photoshop, Lightroom, Capture One oraz Camera Raw będzie dodatkowym atutem
    • skrupulatności i chęci dążenia do wyznaczonych celów
    • samodzielności i odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych zadań
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej (praca pod presją czasu)
    • kreatywność i wyczucia estetyki
    • w formularzu aplikacyjnym w kategorii „List Motywacyjny” prosimy załączyć portfolio - plik max. 2 MB, w formacie .ppnt / .pdf / .jpg , lub link do strony internetowej

    Oferujemy:

    • pracę w DeeZee! – jednym z największych w Polsce modowych sklepów internetowych;
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wyników pracy;
    • realne możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji;
    • przyjazną atmosferę pracy;
    • prywatna opiekę medyczną;
    • kartę sportowa;
    • kupony zniżkowe na zakupy w DeeZee, CCC, Eobuwie.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)”. Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi osobami.