Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Fotograf

Agencja Reklamowa TANGO O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Istniejemy na polskim rynku od 1991 roku. Tworzymy opakowania i nowe marki.
Projektujemy grafikę i konstrukcję, zajmujemy się namingiem i identyfikacją wizualną.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy operatywnej osoby na stanowisko:

Główne zadania realizowane na stanowisku:

  • Wykonywanie sesji zdjęciowych
  • Stylizacja kulinarna, aranżacja zdjęć, organizacja przestrzeni do sesji zdjęciowych
  • Zakupy do sesji fotograficznych
  • Odpowiedzialność za sprawność studia fotograficznego, sprzęt kuchenny
  • Obróbki technicznej zdjęć

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w fotografii produktowej
  • Znajomości trendów rynkowych
  • Kreatywności
  • Dynamiki i samodzielności działania
  • Sprawnego posługiwania się programami: Adobe Photoshop, Capture One, Adobe Bridge
  • Komunikatywności
  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu pojazdu

Oferujemy:

  • Pracę w studiu fotograficznym z w pełni wyposażonym zapleczem kuchennym
  • Najnowsze oprogramowanie graficzne
  • Stabilne zarobki
  • Umowa o pracę na pełny etat lub ½ etatu
  • Bardzo dobre warunki pracy w centrum Łodzi

Do aplikacji prosimy dołączyć portfolio wykonanych przez siebie zdjęć.

Prosimy o wysyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj na dole ogłoszenia

Ogłoszenie archiwalne