Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Fotograf Packshotowy

Homla Sp. z o.o.

  • Błonie 20R, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

20R

Błonie

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zdjęć packshotowych produktów na potrzeby sklepu internetowego za pomocą maszyny i oprogramowania ORBITVU

  • fotografowanie packshotów produktów w kategorii home decor w warunkach studyjnych (praca z lampami błyskowymi)

  • wykonywanie zdjęć na opakowania produktów

  • retusz i obróbka zdjęć w programie Photoshop

  • archiwizacja wykonanych zdjęć

  • współpraca z działem e-commerce, działem produktu oraz działem graficznym.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na maszynie i z oprogramowaniem ORBITVU

  • 2 lata doświadczenia w fotografii produktowej

  • dobra znajomości programu Photoshop

  • dbałość o szczegóły i wyczucia estetyki

  • umiejętność współpracy z zespołem

  • bardzo dobra organizacji pracy własnej.

To oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę sportową Medicover Sport

  • ubezpieczenie grupowe

  • kartę zniżkową na nasze produkty

  • umowę o pracę

  • pracę w pełnym wymiarze etatu

  • możliwość rozpoczynania pracy między godziną 7:00 a 8:00

  • niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • karta Medicover Sport

Homla to polska marka wyposażenia wnętrz, dynamicznie rozwijająca się na rynku detalicznym oraz e-commerce. Obecnie posiadamy ponad 30 salonów w galeriach handlowych na terenie całego kraju oraz sklep internetowy www.homla.com.pl. Produkty Homla tworzone są przez ludzi z nieograniczoną wyobraźnią, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki pracy zgranego zespołu marka jest obecna w domach wielu Polaków.

Do naszego zespołu poszukujemy osób otwartych które razem z nami będą chciały rozwijać markę Homla.

Przekrocz z nami granice wyobraźni i dołącz do świata Homla!

Przewiń do profilu firmy