Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Fotograf produktowy

  • Niepołomice, małopolskie
  • Specjalista
  • 05.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.  - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

    Miejsce pracy: Niepołomice

    Zakres obowiązków:

    • Wykonywanie zdjęć aranżowanych oraz produktowych,
    • Selekcja fotografii, postprodukcja,
    • Inne zadania zlecone.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w realizacji sesji produktowych,
    • Znajomość programu Photoshop,
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
    • Umiejętność pracy w zespole.

    Naszym kandydatom oferujemy:

    • Pracę dla dynamicznie rozwijającej się polskiej marki
    • Ciekawą pracę w kreatywnym zespole,
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
    • Umowę o pracę na pełny etat,
    • Pakiet opieki medycznej,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej aktualne CV oraz klauzulę:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MGcentral Justyna Gąsiorowska dla potrzeb procesów rekrutacyjnych do pracy, w tym na przekazanie danych do Partnerów MGcentral Justyna Gąsiorowska w celu zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).” klikając w przycisk aplikowania:

    bottom