Oferta pracy

Fotograf - Retuszer

W.KRUK S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

W.KRUK S.A.

Alma Tower

Kraków

W.KRUK jest najstarszą marką jubilerską w Polsce. Istnieje od 1840 roku. Nasza historia to nasza duma i najważniejsze dziedzictwo. W ponad 130 salonach firmowych na terenie całego kraju W.KRUK oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Fotograf/Retuszer

Zakres zadań:

  • wykonywanie i retusz zdjęć produktowych,
  • przygotowywanie zdjęć w oparciu o zautomatyzowane studio fotograficzne,
  • praca z aparatem marki Canon.

Wymagania:

  • doświadczenie w fotografii biżuterii lub fotografii produktowej,
  • umiejętność retuszowania,
  • bardzo dobra znajomość programów graficznych, min Adobe Photoshop, Adobe Illustrator,
  • estetyka, dbałość o szczegóły, skrupulatność,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • narzędzia pracy niezbędne do efektywnej pracy,
  • atrakcyjne zniżki na zakup produktów firmowych,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • rozwój osobisty i satysfakcję z wykonywanej pracy,
  • pracę w przyjaznej atmosferze i na partnerskich zasadach.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy