Oferta pracy

Fotograf - Stylista

RTV EURO AGD

  • Sokołów (pow. pruszkowski)

    Sokołów (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonanie zdjęć aranżacyjnych i produktowych (od niewielkich rozmiarowo produktów elektroniki użytkowej, np. adapter, kabel, powerbank po większe produkty małego AGD, np. odkurzacz, oczyszczacz powietrza, piekarnik turystyczny).

  • Obróbka graficzna zdjęć, retusz oraz dbanie o ich spójność i jakość.

  • Produkcja krótkich form video.

  • Przygotowanie produktów i aranżacji do sesji zdjęciowych.

  • Organizowanie scenografii.

  • Kreatywne wsparcie koncepcji sesji zdjęciowych i produkcji video.

  • Stała komunikacja z działem marketingu i przygotowanie zdjęć w oparciu o ich wytyczne.

  • Katalogowanie zdjęć w systemie zgodnie z wyznaczonym standardem.

  • Ewidencja sprzętu fotograficznego, nadzór nad jego konserwacją oraz proponowanie wyposażenia studia.

Nasze wymagania

  • Znajomość obszaru fotografii na poziomie zaawansowanym, umiejętność filmowania i podstaw edycji, montażu video.

  • Doświadczenie w budowaniu stanowisk studyjnych od podstaw.

  • Dobra znajomość oprogramowania Adobe Photoshop.

  • Zdolność do pracy kreatywnej pod presją czasu.

  • Dbałość o szczegóły, wysokie poczucie estetyki.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej.

  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bezpłatny parking oraz kawa).

  • Pracę u lidera w swojej branży.

  • Możliwość pracy z zespołem profesjonalistów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy