Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Fotograf

Beliani

Beliani

Stanisława Więckowskiego 1b

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie produktów do sesji fotograficznej

  • Fotografia mebli na białym tle, w zaaranżowanej przestrzeni, sesje outdoor

  • Współpraca ze stylistami i retuszerami

  • Dbałość o jakość tworzonych fotografii

  • Wsparcie bieżącej pracy Studia FOTO

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku fotografa

  • Doświadczenie w fotografii produktowej/fotografii wnętrz

  • Znajomość programu Photoshop

  • Doświadczenie w obróbce graficznej będzie dodatkowym atutem

  • Odpowiedzialność, samodzielność w pracy i dbałość o szczegóły

  • Kreatywność i pomysłowość

  • Wysokie poczucie estetyki

To oferujemy

  • Stabilna, ciekawa i pełna wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej sią firmie o zasięgu globalnym

  • Doskonała atmosfera w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość rozwoju i wykorzystania własnego potencjału

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne konkurencyjne wynagrodzenie

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w biurze w centrum Szczecina

  • Elastyczny czas pracy

  • Korzystne rabaty dla pracowników na zakup mebli z naszego asortymentu

  • Prywatna opieka medyczna

  • Pakiet sportowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy

Beliani

Beliani to sklep internetowy działający z sukcesem w 17 krajach. Oferujemy designerskie meble zarówno do domu, jak i ogrodu w atrakcyjnych cenach i poprzez wiele kanałów dystrybucji. Nasza główna siedziba znajduje się w Szczecinie i zatrudnionych jest tu ponad 600 utalentowanych pracowników. Naszym celem jest osiągnięcie 10-krotnego wzrostu w najbliższych latach. Jeśli marzysz o szybkim rozwoju, możliwości nauki i zdobycia doświadczenia oraz o dynamicznych wyzwaniach - dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy