Franchise Manager

  • podkarpackie
  • Kierownik
  • 25.07.2018
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 24.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy najszybciej rozwijającą się siecią siłowni i klubów fitness w Polsce.
    Charakteryzują nas znakomite lokalizacje, najwyższej jakości sprzęt treningowy, przyjazna atmosfera oraz wykwalifikowany i pomocny personel - wszystko to w najkorzystniejszej cenie na rynku. Wielkość klubów nie jest przesadnie duża, co wpływa znacząco na dobrą klubową atmosferę oraz lepszą obsługę poprzez indywidualne podejście do klienta. Ceny karnetów dostosowane są dla różnych grup wiekowych niezależnie od wysokości budżetu.
    Nasz cel?
    Stać się najbardziej rozpoznawalną marką klubów fitness w Polsce.

    Opis stanowiska:

    • Wspieranie franczyzobiorcy przed otwarciem klubu fitness oraz w trakcie prowadzenia działalności
    • Kontrolowanie działalności pod względem zgodności prowadzenia klubu z zasadami wyznaczonymi przez franczyzodawcę
    • Przeprowadzanie rożnego rodzaju szkoleń dla franczyzobiorców
    • Przeprowadzanie wizyt okresowych w klubach franczyzowych oraz udzielanie wsparcia telefonicznego oraz mailowego
    • Prezentowanie oferty i sprzedaż koncepcji franczyzy
    • Pozyskiwanie klientów  nowo otwierających się klubów fitness/siłowni
    • Prowadzenie prezentacji indywidualnych oraz grupowych
    • Samodzielne budowanie bazy danych klientów oraz praca na CRM
    • Osiąganie targetów sprzedaży
    • Rzetelne i terminowe raportowanie wyników sprzedaży

    Wymagania:

    • Umiejętność negocjacji
    • Łatwość nawiązywania kontaktów handlowych
    • Znakomita organizacja pracy
    • Wysoka kultura osobista
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
    • Umiejętność organizacji pracy bez bezpośredniego nadzoru
    • Doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze klienta
    • Znajomość branży fitness
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Znakomity rozwój zawodowy
    • Samochód firmowy, laptop, telefon
    • Elastyczne godziny pracy
    • Szkolenia podnoszące umiejętności sprzedażowe
    • Umowa o pracę lub firma-firma
    • Pakiet sportowy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.