Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Franczyzobiorca Helen Doron English

Helen Doron English Polska

  • Chełmno, Chełmża, Grudziądz, Inowrocław, Koronowo, Solec Kujawski, Świecie, Toruń, Tuchola, Włocławek, Żnin, Golub-Dobrzyń

  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Twoim zadaniem będzie prowadzić nowoczesną szkołę językową Helen Doron English. Będziesz właścicielem/właścicielką, dyrektorem/dyrektorką i nauczycielem/nauczycielką (jeśli chcesz). My damy Ci silne fundamenty, międzynarodową markę i wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności. Ty zatrudnisz pracowników: od nauczycieli po obsługę biura. Jeżeli myślisz o naprawdę dużej zmianie - ta zmiana nazywa się Helen Doron English.

Nasze wymagania

Jeżeli:

- mówisz bardzo dobrze w języku angielskim,

- chcesz prowadzić dobrze prosperujący biznes,

- wiesz, że będziesz doskonałym liderem/liderką, managerem/managerką,

- wierzysz w nowoczesną, stawiającą na dobro dzieci edukację,

- masz dość systemu, który nie pozwala Ci rozwinąć swoich kompetencji,

to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: prawdopodobnie chcemy się z Tobą spotkać.

Jeżeli nie spełniasz wszystkich wymagań, ale interesuje Cię nasz autorski program nauczania - spraw, że i my zainteresujemy się Tobą.

To oferujemy

  • autorskie materiały dydaktyczne dla uczniów,

  • doskonale sprawdzone know-how międzynarodowej sieci,

  • pomoce edukacyjne do każdego poziomu nauczania,

  • wielopoziomowe profesjonalne szkolenia metodyczne dla nauczycieli,

  • wstępne szkolenie biznesowe oraz systematyczne szkolenia z zakresu marketingu, zarządzania itp.

  • ogólnopolskie wsparcie marketingowe,

  • materiały graficzne,

  • coroczne konferencje eksperckie dla nauczycieli i właścicieli szkół,

  • wsparcie na każdym etapie zakładania i prowadzenia biznesu,

  • pomoc w znalezieniu, wyposażeniu i oznakowaniu lokalu,

  • zestaw dobrych praktyk z zakresu obsługi klienta, skutecznej reklamy zewnętrznej i wewnętrznej oraz zarządzania zespołem,

  • wyłączność na zakupiony teren.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Dołącz do Helen Doron English - wiodącej marki edukacyjnej na świecie z 35-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego. Efekty nauki dzieci i młodzieży są wynikiem wyjątkowej i sprawdzonej metody, pionierskich materiałów edukacyjnych oraz innowacyjnych kursów.

www.helendoron.pl

Poznaj historie naszych nauczycieli.

Przewiń do profilu firmy

Co się stanie po wysłaniu mojego zgłoszenia?

  • najpierw rozmowa telefoniczna: z pracownikiem Biura Regionalnego

  • jeśli po rozmowie obie strony będa zainteresowane: spotkanie (może być on-line)

  • teraz Twoja kolej: wypełnij biznes plan, który nas powali na kolana (pomożemy Ci z każdą wątpliwością)

  • mamy to! Podpisujemy umowę i stajesz się częścią Helen Doron English!