Logo Pracuj.pl

Franczyzobiorca - Regionalny Partner Biznesowy

TWÓJ PRAWNIK 24 sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Czego oczekujemy od Franczyzobiorcy / Regionalnego Partnera Biznesowego i co oferujemy w zamian?

Będziesz odpowiedzialny za rozwijanie oddziału sieci Twój Prawnik 24 w danym regionie, pozyskiwanie klientów kancelarii, organizację pracy oddziału oraz obsługę udostępnionej bazy CRM, a następnie prowadzenie rozmów handlowych, mających na celu finalizację sprzedaży oraz realizację wyznaczonych celów sprzedażowych.

Będziesz miał swój realny udział we współtworzeniu firmy prawniczej w niespotykanym, innowacyjnym modelu biznesowym.

Zostań Dyrektorem nowej placówki jako Franczyzobiorca lub porozmawiaj z nami o możliwości zostania Regionalnym Partnerem Biznesowym bez wkładu finansowego.

Nasze wymagania

  • entuzjazm i pasja do sprzedaży i obsługi Klienta,
  • nastawienie na mierzalny efekt, a nie działanie,
  • umiejętność działania pod wpływem presji czasu,
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • doświadczenie w tworzeniu długotrwałych relacji z Klientem opartych na lojalności i zaufaniu,
  • minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze Klienta biznesowego i VIP,
  • wiedza z zakresu sprzedaży i wykonywania prospectingu,
  • silna motywacja do pracy, dynamizm w działaniu oraz zdolności negocjacyjne,
  • gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

To oferujemy

  • dopasowany do lokalu projekt wraz z realizacją i adaptacją tak abyś mógł działać zgodnie z naszymi standardami i był gotowy do sprzedaży opartej na wieloletnim doświadczeniu naszej Sieci
  • dużą samodzielność w realizacji zadań,
  • realną możliwość rozwoju zawodowego i osobistego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • możliwość uczestniczenia w budowaniu firmy prawniczej i realnego wpływu na kształt organizacji,
  • stabilną współpracę na podstawie własnej działalności gospodarczej lub atrakcyjny system wynagradzania składający się z konkurencyjnej rynkowo premii dla Regionalnego Partnera Biznesowego,
  • naukę i wsparcie w działaniu w modelu tradycyjnym jak i online,
  • wsparcie i doradztwo w zakresie prowadzenia biznesu,
  • wsparcie marketingowe oraz atrakcyjne nagrody za wyniki sprzedażowe,
  • kulturę pracy opartą o partnerskie i szczere relacje,
  • satysfakcję z niesienia realnej pomocy prawnej osobom jej potrzebującym.

Benefity

  • spotkania integracyjne
  • cotygodniowe szkolenia on-line

Do naszego zespołu poszukujemy osób które działają w branży:

  • Pośrednictwa finansowego
  • Fotowoltaicznej
  • Prowadzące biuro rachunkowo - księgowe
  • Prowadzące kancelarię prawną, ale nie działającymi w tematach restrukturyzacji i upadłości
  • Ubezpieczeń (np. agentem)
  • Doradczej z klientami biznesowymi

Jeżeli czujesz, że jest Ci z nami po drodze, ale nie jesteś gotowy na współpracę w oparciu o model Franczyzowy - zostań naszym Regionalnym Partnerem Biznesowym!

Otwórz się na nowe dochody bez wkładu własnego.

TWÓJ PRAWNIK 24 sp. z o.o.

Kancelaria Twój Prawnik 24 to miejsce za którym stoją ludzie!

Jesteśmy siecią nowoczesnych kancelarii prawnych działających w całej Polsce. W tym roku otworzymy kolejne nasze lokalizacje. Współpracujemy z jednymi z najlepszych specjalistów z dziedziny prawa, finansów i księgowości w Polsce. Za nasz sposób działania otrzymaliśmy nagrodę “Innowacja Roku” podczas Franczyza Expo 2022 m.in. ze względu na nasz ponadczasowy model biznesowy.

Specjalizujemy się w pomocy przedsiębiorcom i osobom fizycznym w trudnej sytuacji finansowej. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta znajdując najlepsze możliwe rozwiązania takie jak: restrukturyzacja, ochrona majątku, upadłość oraz szeroko pojęta strategia oddłużania.

Rozbudowujemy naszą sieć franczyzową i szukamy Franczyzobiorców - Regionalnych Partnerów Biznesowych.

Franczyzobiorca - Regionalny Partner Biznesowy, łódzkie