Oferta pracy

Franczyzobiorca Sklepu

Żabka PolskaO firmie

  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie sklepem zgodnie ze standardami Sieci

  • Pełne zaangażowanie w rozwój sprzedaży

  • Umiejętność kierowania swoim personelem

  • Odpowiedzialność za prawidłowość rozliczeń

  • Znajomość obsługi komputera

Nasze wymagania

  • Gotowość do prowadzenia działalności gospodarczej

  • Przedsiębiorczość - to cecha niezbędna w handlu

  • Umiejętność kierowania zespołem

  • Pozytywne nastawienie do klienta, zaangażowanie, optymizm i motywacja

  • Znajomość obsługi komputera (m. in. Pakiet Office)

To oferujemy

  • zarabiasz z marżą, która wynosi u nas minimum 5%, a może być jeszcze wyższa

  • sieciowe reklamy i inne materiały marketingowe wspierają sprzedaż w Twoim sklepie

  • odbierasz premie za osiągane cele sprzedażowe

  • uczysz się na bezpłatnych szkoleniach, jak z sukcesem prowadzić biznes

  • odbierasz wyposażony i zaopatrzony sklep, dzięki czemu już pierwszego dnia możesz zająć się sprzedażą

  • korzystasz z opieki partnera biznesowego