Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Franczyzobiorca - Właściciel centrum logistyczno-wysyłkowego

MBE Poland Sp. z o.o.

  • Bielawa, Bogatynia, Bystrzyca Kłodzka, Dzierżoniów, Głogów, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Nowa Ruda, Oborniki Śląskie, Oława, Polkowice, Strzegom, Świebodzice, Trzebnica, Wałbrzych, Wrocław, Zgorzelec, Złotoryja, Bolesławiec, Oleśnica, Świdnica

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie odziałem MBE w twoim mieście

  • planowanie strategii rozwoju swojego oddziału

  • obsługa klientów biznesowych i indywidualnych w zakresie logistyki, przesyłek, poligrafii,

  • obsługa e-commerce w zakresie mikro-logistyki

  • współpraca z centralą sieci w celu pozyskania klientów z sektora średnich i małych firm

  • spotkania oraz przygotowanie ofert dla klientów

  • współpraca z firmami kurierskimi w zakresie obsługi przesyłek

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • otwartość, zaangażowanie i duża motywacja do działania

  • przedsiębiorczość (franczyzobiorcy sami zarządzają swoją placówką, budżetem, decydują o poziomie marży)

  • dobre umiejętności interpersonalne,

  • adaptacja lokalu według zaleceń MBE Poland oraz utrzymanie jednolitego charakteru aranżacji wnętrza,

  • Całej reszty nauczymy Cię podczas szkoleń oraz w trakcie prowadzenia biznesu.

To oferujemy

  • kilkutygodniowy pakiet profesjonalnych szkoleń

  • nowoczesną technologie i narzędzia do pracy z klientem

  • stałe wsparcie opiekuna

  • dobre praktyki biznesowe sprawdzone przez ponad 2600 oddziałów na świecie

  • korzyści z globalnych kontraktów i umów

  • marketing krajowy i zagraniczny

  • niskie koszty inwestycji początkowej

  • dużą samodzielność w działaniu

  • stabilne zyski

  • wsparcie pozostałych franczyzobiorców

Etapy rekrutacji
1

Omówienie warunków współpracy

2

Indywidualna symulacja finansowa

3

Omówienie dokumentów

4

Finalizacja współpracy i podpisanie umowy