Logo Pracuj.pl

Franczyzobiorca – właściciel placówki edukacyjnej

Giganci Programowania sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie placówki zgodnie ze standardami Gigantów Programowania
  • Pozyskiwanie klientów
  • Prowadzanie lokalnych akcji promocyjnych
  • Rekrutacja trenerów prowadzących zajęcia
  • We wszystkim oczywiście Ci pomożemy :)

Nasze wymagania

  • Znajomość lokalnego rynku edukacyjnego
  • Lokal o powierzchni min 30 m2 w atrakcyjnej lokalizacji (własny lub wynajęty)
  • Sumienność i lojalność w prowadzeniu biznesu
  • Motywacja i chęć do działania na szeroką skalę

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu biznesu
  • Przynajmniej podstawowa umiejętność programowania oraz znajomość rynku IT

To oferujemy

  • Będziesz korzystał ze znanego w całej Polsce brandu Giganci Programowania
  • Oszczędzisz czas i pieniądze korzystając z naszego doświadczenia i know-how
  • Poznasz sprawdzone standardy zarządzania placówką edukacyjną
  • Otrzymasz skrypty trenerskie do zajęć oraz materiały edukacyjne dla uczniów
  • Dostaniesz wzory dokumentów i materiałów marketingowych
  • Będziesz miał dostęp do rozbudowanego systemu CRM ułatwiającego obsługę zapisów, płatności i komunikację z klientami
  • Otrzymasz wsparcie przy rekrutacji trenerów

Giganci Programowania sp. z o.o.

Giganci Programowania to innowacyjna placówka edukacyjna, w której uczymy młodych ludzi m.in. programowania oraz tworzenia gier komputerowych, aplikacji mobilnych, stron internetowych i grafik 3D, pomagając im zrozumieć i pokochać świat nowych technologii.

Kursy Gigantów Programowania skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku 7-19 lat z podziałem na odpowiednio dobrane grupy wiekowe.

Przewidywana suma inwestycji i opłaty

  • Kwota inwestycji: od 25 tys. zł (wstępna opłata licencyjna, sprzęt, wyposażenie lokalu) + koszty marketingu;
  • Opłaty licencyjne miesięczne: 10-12% przychodu Franczyzobiorcy
  • Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę: https://www.giganciprogramowania.edu.pl/franczyza

Dlaczego Giganci Programowania?

  • 6 lat doświadczenia w nauce programowania,
  • Ponad 300 scenariuszy lekcji,
  • 33 kursy dla grup wiekowych od 7 do 19 roku życia,
  • Ponad 20 000 zadowolonych klientów,
  • Ponad 110 placówek w Polsce, Hiszpanii, Słowacji i Chorwacji
  • Rozpocznij swój biznes z Gigantami!

Franczyzobiorca – właściciel placówki edukacyjnej, łódzkie