Ta oferta pracy jest nieaktualna od 143 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Franczyzowiec

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-05-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Szukamy niebanalnej osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Toruń

    OBOWIĄZKI:

    • Utrzymywanie pozytywnej relacji z obecnymi franczyzobiorcami
      • Kontrola i motywowanie do realizacji założonych targetów
      • Badanie potrzeb rozwojowych
      • Wprowadzania i monitorowanie zmian w całej sieci
      • Dbanie o wysoką jakość pracy naszych Partnerów
    • Pozyskiwanie nowych franczyzobiorców
      • Uczestnictwo w tragach
      • Poszukiwanie potencjalnych franczyzobiorców
      • Podtrzymywanie pozytywnych relacji z potencjalnymi franczyzobiorcami
      • Szukanie korzystnych kontaktów
      • Prowadzenie działań dążących do otwarcia nowych lokalizacji
      • Kontrola całego procesu związanego z otwarciem nowego lokalu
    • Dbanie o dobre mienie firmy
    • Współpraca z zespołem managerskim
    • Aktywne uczestniczenie w działaniach wewnętrznych firmy

    ZAPRASZAMY DO KONTAKTU JEŚLI POSIADASZ:

    • WyksztaŁcenie min. wyższe
    • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku
    • Doświadczenie w gastronomii
    • Mobilność ze szczególnym uwzględnieniem wyjazdów zagranicznych
    • Język angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie. Mile widziana znajomość języka francuskiego
    • Dobra obsługa komputera, w tym pakietu MS Office
    • Prawo jazdy kat. B
    • Posiadanie kompetencji takich jak: komunikatywność, otwartość, operowanie technikami perswazyjnymi, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, koncentracja na osiągnięciu celu, zorientowanie na wyniki
    • Samodzielność

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie
    • Możliwość dynamicznego rozwoju
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, której największą wartością są pracownicy.
    • Darmowe szkolenia pogłębiające widzę i umiejętności
    • Pracę z pozytywnie nastawionymi ludźmi
    • Dużą swobodę działania
    • Zadaniowy tryb pracy
    • Możliwość wykorzystywania kreatywnego podejścia do zadań
    • Dodatkowe bonusy: karta multisport, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie

    Wyślij do nas swoje CV poprzez przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie jakie miasto Państwa interesuje