Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Frezer

ZAPROMO firmie

ZAPROM

Tołcze 3D

Białystok

ZAPROM  powstał jako kontynuacja przedsiębiorstwa działającego na rynku produkcji maszyn i obróbki metali od lat siedemdziesiątych XX wieku. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało powstaniem nowoczesnego przedsiębiorstwa wykorzystującego najnowsze technologie i nowoczesny park maszynowy. Specjalizujemy się w budowie maszyn do przetwórstwa blachy w kręgach, taśmach i arkuszach, a także maszyn prototypów projektowanych i budowanych według wymagań klienta. Wykonujemy zarówno kompletne linie produkcyjne jak i ich poszczególne komponenty – od załadunku surowca do transportu i pakowania gotowych wyrobów. Zaawansowana mechanika wyposażona jest w nowoczesne układy sterowania programowane przez własny, doświadczony zespół specjalistów. Świadczymy również usługi: toczenia, frezowania, spawania, cięcia wodą.

Firma ZAPROM poszukuje kandydata na stanowisko:

Frezer

Miejsce wykonywania pracy: Tołcze k.Białegostoku

Główne obowiązki:

  • Obsługa frezarki numerycznej
  • Programowanie maszyn za pomocą G-kod
  • Frezowanie detali według dokumentacji
  • Drobne prace ślusarskie
  • Kontrola jakości produkowanych wyrobów

Wymagania pożądane:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Doświadczenie zawodowe przy pracy z tokarką
  • Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych
  • Zaangażowanie, precyzja w powierzonych pracach
  • Zgoda na pracę w systemie dwu zmianowym

Oferujemy:

  • kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długotrwałą współpracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • możliwość podnoszenia zawodowych kwalifikacji, udział w szkoleniach

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez firmę
ZAPROM Tomasz Pruszyński z siedzibą w Bielsku Podlaskim, ul. Brańska 117”

Ogłoszenie archiwalne