Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Frezer CNC - aerospace

PRAN Sp. z o.o.

  • Helmond, Papendrecht, Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Dla naszego holenderskiego klienta, szukamy osób na stanowisko:

Frezer CNC- aerospace

Miejsce pracy: Helmond / Papendrecht, Holandia

Pracodawca działa w branży aerospace, konkretnie zajmuje się produkcją stateczników, elementów skrzydeł i kadłubów dla samolotów komercyjnych i business jets.

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i programowanie 3-5 osiowych frezarek CNC

  • kalibracja i obsługa narzędzi pomiarowych

  • ustawianie maszyny

  • praca w wąskich tolerancjach

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w obsłudze frezarek CNC

  • doświadczenie w pracy w wąskich tolerancjach i/lub w branży aerospace

  • umiejętność programowania na sterowaniu Siemens/Fanuc/Heindenhain/Mazatrol/Haas/OSP etc.

  • umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. dobrym

  • prawo jazdy i mile widziany własny samochód

Pracodawca oferuje

  • wynagrodzenie- ok. 600 euro netto/40h - po odliczeniu zakwaterowania i ubezpieczenia

  • pracę na 3 zmiany

  • cotygodniowe wypłaty

  • zakwaterowanie w pojedynczych pokojach

  • pracę w nowoczesnej i ciągle rozwijającej się firmie

  • opiekę koordynatorów

KRAZ 1223

Przewiń do profilu firmy