Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Frezer CNC

SKRAW-MECH Sp. z o.o. O firmie

SKRAW-MECH Sp. z o.o.

Zygmunta Augusta 11

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • obsługa obrabiarek CNC,

  • wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym i przewodnikami technologicznymi,

  • dobieranie narzędzi, parametrów obróbki oraz programów CNC,

  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,

  • sprawowanie kontroli nad parametrami produkcyjnymi i jakościowymi.

Nasze wymagania

  • umiejętności pomiaru,

  • znajomości rysunku technicznego,

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym,

  • od osób doświadczonych umiejętności programowania warsztatowego,

  • mile widziana znajomość sterowania Heidenhain, Fanuc, Haas, Mazatrol.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w nowoczesnym parku produkcyjnym,

  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności,

  • system premiowy,

  • realne wsparcie z ZFŚS,

  • szkolenia kierunkowe i możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy