Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Frezer CNC

TEKNOMATIK EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

umowa o pracę
4 6006 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0005 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Jasienica (pow. bielski)

    Jasienica (pow. bielski), śląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie detali na frezarce CNC wg dokumentacji;

  • Produkcja jednostkowa lub małoseryjna;

  • Docelowo samodzielne przygotowywanie programów, w oprogramowaniu CAM bazując na istniejących modelach 3d.

Nasze wymagania

  • Ukończony kurs operatora CNC - podstawy obsługi

  • Umiejętność odczytywania rysunków technicznych - warunek konieczny

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na obrabiarkach CNC lub konwencjonalnych

  • Umiejętność pisania programów CNC

  • Obsługa podstawowych przyrządów pomiarowych

  • Umiejętność dobierania odpowiednich narzędzi i parametrów skrawania

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca dwuzmianowa

  • Możliwość płatnych nadgodzin

  • Konkurencyjne wynagrodzenie (w zależności od posiadanego doświadczenia)

O nas

Głównym zadaniem firmy Teknomatik jest rozwiązywanie problemów technicznych i technologicznych naszych klientów. W oparciu o bogate doświadczenie i wiedzę, projektujemy maszyny i systemy automatyki dla przemysłu. Budujemy maszyny i urządzenia dedykowane dla klienta.

Atutem Naszej firmy są wysoko wykwalifikowani specjaliści ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli lubisz podejmować nowe wyzwania, cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie, dołącz do grupy Teknomatik.