Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Frezer CNC

Voestalpine HPMO firmie

4 5005 000 brutto / mies.
  • Mysłowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Firma voestalpine High Performance Metals Polska Sp. z o. o.,
poszukujemy osoby na stanowisko::
Frezer CNC

Zakres obowiązków:

  • obsługa frezarek CNC,
  • dobór narzędzi i parametrów skrawania,
  • kontrola jakościowa i pomiar wykonanych detali.

Wymagamy:

  • wykształcenie minimum zawodowe w zakresie obróbki skrawaniem,
  • czytanie rysunku technicznego,
  • doświadczenie w zawodzie minimum 2 lata,
  • znajomość obsługi frezarek z systemem sterowania HEIDENHAIN i SINUMERIK,
  • samodzielność, dokładność i zaangażowanie,
  • praca na 3 zmiany,
  • mile widziana umiejętność samodzielnego programowania.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • wynagrodzenie 4500- 5000 zł brutto oraz dodatek frekwencyjny,
  • prywatną opiekę medyczną po roku pracy,
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego.

Prosimy o przesyłanie aplikacji - CV klikając w przycisk:

Ogłoszenie archiwalne