Oferta pracy

Frezer CNC - Operator CNC

LED Labs Sp. z o.o.O firmie

LED Labs Sp. z o.o.

Biskupińska 23

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • obsługa frezarek sterowanych numerycznie 3D oraz 5D,

  • wykonywanie produkcji seryjnej na centrach frezarskich,

  • analiza programu (dobór parametrów skrawania, narzędzi),

  • pomiar wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne,

  • umiejętność czytania rysunków technicznych,

  • doświadczenie w pracy na frezarkach CNC przy produkcji seryjnej,

  • znajomość obsługi maszyn CNC.

Mile widziane

  • znajomość programów ZW3D lub innych CAD,

  • znajomość maszyn HAAS.

To oferujemy

  • pracę w młodym, ambitnym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zdobywającej rynki zagraniczne,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • umowę o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy, atrakcyjne warunki pracy w siedzibie firmy,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • pracę nad ciekawymi zagadnieniami na rozwijającym się rynku oświetlenia LED,

  • swobodę we wdrażaniu własnych pomysłów,

  • dodatkowe benefity, tj. karta MultiSport,

  • pracę w systemie trzybrygadowym.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

LED Labs sp. z o.o., właściciel marki LUMINES Lighting

Jesteśmy jednym z liderów segmentu profili aluminiowych do oświetlenia LED - znanych pod marką LUMINES Lighting. Działamy od 2006 roku w branży oświetlenia LED.

Przewiń do profilu firmy