Logo Pracuj.pl

Frezer CNC - Operator CNC

LED Labs Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

LED Labs Sp. z o.o.

Biskupińska 23

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa frezarek sterowanych numerycznie 3D oraz 5D,
  • wykonywanie produkcji seryjnej na centrach frezarskich,
  • analiza programu (dobór parametrów skrawania, narzędzi),
  • pomiar wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • doświadczenie w pracy na frezarkach CNC przy produkcji seryjnej,
  • znajomość obsługi maszyn CNC.

Mile widziane

  • znajomość programów ZW3D lub innych CAD,
  • znajomość maszyn HAAS.

To oferujemy

  • pracę w młodym, ambitnym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zdobywającej rynki zagraniczne,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy, atrakcyjne warunki pracy w siedzibie firmy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę nad ciekawymi zagadnieniami na rozwijającym się rynku oświetlenia LED,
  • swobodę we wdrażaniu własnych pomysłów,
  • dodatkowe benefity, tj. karta MultiSport,
  • pracę w systemie trzybrygadowym.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne

LED Labs sp. z o.o., właściciel marki LUMINES Lighting

Jesteśmy jednym z liderów segmentu profili aluminiowych do oświetlenia LED - znanych pod marką LUMINES Lighting. Działamy od 2006 roku w branży oświetlenia LED.

Frezer CNC - Operator CNC, Biskupińska 23, Kraków