Logo Pracuj.pl

Frezer CNC/Operator CNC

BametO firmie

  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Bamet

Krakowska 74

Wielka Wieś (pow. krakowski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa frezarek CNC 3 i 5 osiowych (DMG, Hermle, Spinner, Avia)- produkcja jednostkowa,
  • Pomiar gotowych elementów,
  • Minimalizacja prawdopodobieństwa wystąpienia wad i usterek w produkowanych częściach,
  • Nadzór nad terminowością i przebiegiem poszczególnych zadań,
  • Nadzór nad przebiegiem procesu wytwarzania elementów,
  • Programowanie w Heidenhainie,
  • Praca dwuzmianowa.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z programowaniem centrów obróbczych CNC min. 2lata,
  • bardzo dobra znajomość technologii obróbki skrawaniem metali i tworzyw,
  • biegła znajomość rysunku technicznego (w tym GD&T),
  • zdolność analitycznego myślenia, ambicja, inicjatywa, zaangażowanie,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • umiejętność obliczania prędkości i parametrów obróbki,
  • umiejętność optymalizowania procesów obróbki mechanicznej,
  • znajomość sterowania Heidenhain iTNC 530 Heidenhain iTNC 640,
  • komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole, odpowiedzialność, zaangażowanie.

Mile widziane

  • modelowanie bryłowe NX CAM/Solidworks
  • tworzenie programów obróbczych w programie CAM

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą, pełna wyzwań pracę w zespole specjalistów
  • Prywatna opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty Benefit MultiSport
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport

Frezer CNC/Operator CNC, Krakowska 74, Wielka Wieś (pow. krakowski)