Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Frezer CNC - Operator Frezarko Wytaczarki CNC

EthosEnergy Sp. z o.o.O firmie

  • Paprotna 12A, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

EthosEnergy Sp. z o.o.

Paprotna 12A

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa frezarko-wytaczarki SCHARMANN HEAVYCUT 3.2 (stół 3500/4000; nośność 65 T); SINUMERIC 840C

  • Obsługa frezarko-wytaczarki SCHARMANN HEAVYCUT 1 (stół 3000/2000; nośność 25 T); SINUMERIC 850M

  • Obsługa frezarko-wytaczarki UNION CBF 130 (stół 1200/1500; nośność 10T); SINUMERIC 840C

  • Montaż i centrowanie elementów na maszynie(duże gabaryty)

  • Samodzielne tworzenie programów

  • Dobór odpowiednich narzędzi

  • Obróbka zgodnie z dokumentacją

  • Weryfikacja wyników obróbki

  • Pomiary śrubą mikrometryczną, suwmiarką

  • Demontaż z maszyny

  • Wypełnianie arkuszy pomiarowych

Nasze wymagania

  • Umiejętność wykonywania ręcznych prac obróbczych

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Umiejętność pisania programów

  • Znajomość prac ślusarsko-tokarskich

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami, przyrządami pomiarowymi

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Pakiet socjalny