Frezer CNC

  • Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie
  • Unii Europejskiej 21, Solec Kujawski, Polska pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • Pełny etat
  • 2019-07-26
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2019-08-25)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o.
    z siedzibą w Solcu Kujawskim

    W związku z inwestycjami w park maszynowy

    poszukujemy osób na stanowisko:

    Frezer CNC

    Miejsce pracy: Solec Kujawski

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie zawodowe na wskazanym stanowisku
    • Znajomość rysunku technicznego
    • Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych
    • Odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność w wykonywaniu zadań

    Zakres obowiązków:

    • samodzielna obsługa frezarki sterowanej numerycznie
    • posługiwanie się narzędziami pomiarowymi
    • czytanie rysunku technicznego
    • obsługa sterowania Heidenhain iTNC530 frezarek CNC
    • praca w trybie 3-zmianowym

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnym przedsiębiorstwie

    • zatrudnienie
      w oparciu o umowę
      o pracę

    • szerokie możliwości rozwoju zawodowego

    • Dodatek kompensujący koszty dojazdu do pracy dla osób zamiejscowych

    • wynagrodzenie
      stałe plus premia
      motywacyjna

    • pakiet medyczny

    Dokumenty aplikacyjne proszę kierować na adres:

    Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o.; ul. Unii Europejskiej 21;86-050 Solec Kujawski

    lub za pomocą przycisku aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Solcu Kujawskim przy ul. Unii Europejskiej 21 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.