Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Frezer CNC - Tokarz CNC

"RADFREZ" ZAKŁAD OBRÓBKI PRECYZYJNEJ Grzegorz MetlerskiO firmie

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Produkcja detali i narzędzi dla:

• elektrociepłowni,

• przemysłu maszynowego,

• przemysłu motoryzacyjnego,

• przemysłu spożywczego,

• przemysłu papierniczego,

• przemysłu tytoniowego.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Doświadczenie na stanowisku Frezer CNC lub Tokarz CNC

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • Umiejętność programowania lub pracy z przygotowanym programem

  • Zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność

To oferujemy

  • Praca na nowych maszynach m.in DMG MORI, OKUMA, GF Mikron, Doosan

  • Praca przy detalach jednostkowych, narzędziowych i krótkich seriach

  • Miła atmosfera pracy

  • Praca w centrum Radomia

  • Możliwe podnoszenie kwalifikacji

  • Ponadprzeciętne wynagrodzenie zależne od umiejętności i zaangażowania

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się organizacji

"RADFREZ" ZAKŁAD OBRÓBKI PRECYZYJNEJ Grzegorz Metlerski

Nasza firma specjalizuje się w obróbce skrawaniem CNC, produkcją narzędzi i oprzyrządowania oraz wytwarzaniem komponentów

i montażem maszyn.

Wieloletnie doświadczenie, zgrana kadra i nowoczesny park maszynowy pozwala nam realizować zlecenia w systemie ZAPROJEKTUJ, WYTWÓRZ I ZBUDUJ.

Jesteśmy dostawcą wysokiej jakości produktów dla klientów z wielu gałęzi przemysłu.

Pokaźny park maszynowy pozwala nam toczyć CNC detale do średnicy fi1200mm i frezować CNC o gabarytach X1800xY900mm a specjalistyczny sprzęt umożliwia weryfikację jakości wykonanych produktów.

Przewiń do profilu firmy