Oferta pracy

Frezer CNC

Rawlplug

Rawlplug

Kwidzyńska 6

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • ustawianie i obsługa pionowych centrów obróbkowych CNC;

  • czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów;

  • nadzór jakościowy nad wykonanymi detalami - praca z dużymi dokładnościami;

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy;

  • przestrzeganie przepisów BHP i p. pożarowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne;

  • doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC;

  • praktyczna znajomość obsługi maszyn ze sterowaniem Fanuc, Heidenhain lub Haas;

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;

  • bardzo dobra umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych;

  • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność w wykonywaniu zadań;

  • nastawienie na rozwiązywanie problemów natury technicznej;

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat;

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy;

  • zatrudnienie w stabilnej i dużej organizacji;

  • pracę w profesjonalnym, doświadczonym zespole;

  • bezpieczne środowisko pracy;

  • parking samochodowy i rowerowy dla pracowników;

  • szerokie pakiet socjalny (prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków).

Rawlplug

Rawlplug od 100 lat ekspertem w branży zamocowań - to znaczy, że projektujemy i produkujemy uznane na świecie systemy zamocowań, elementy złączne i narzędzia. Dzięki nim możesz wygodnie obejrzeć mecz na stadionie Wembley w Londynie, znaleźć się szybko na dowolnym piętrze wieżowca Burj Khalifa w Dubaju, czy delektować się muzyką w najlepszych warunkach odsłuchowych Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Zobacz więcej na rawlplug.com

Przewiń do profilu firmy