Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Frezer CNC

  • Wrocław, Domasław (pow. wrocławski), dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 01.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma METOB Krzysztof Wójcik to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma rodzinna z tradycjami.
    Założona w roku 1958, znajdująca się w Domasławiu na terenie gminy Kobierzyce, województwo dolnośląskie, aktualnie zatrudniająca 17 pracowników pracujących na nowoczesnych obrabiarkach CNC.
    Nasz wyspecjalizowany personel posiada ogromne doświadczenie w obsłudze tokarek
    i frezarek konwencjonalnych i numerycznych.

    Frezer CNC

    Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Domasław (pow. wrocławski)
    Opis stanowiska:
    • Obsługa frezarek CNC
    • Praca z dokumentacją rysunkową
    • Dobór odpowiednich narzędzi do zlecenia
    • Końcowa kontrola jakości wykonywanych elementów
    Wymagania:
    • Doświadczenie zawodowe jako frezer CNC– wymóg konieczny
    • Znajomość rysunku technicznego
    • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
    • Podstawowa znajomość obsługi komputera
    Oferujemy:
    • Pracę w stabilnej firmie
    • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat pn-pt na dwie zmiany

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    bottom