Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Frezer do frezarki uniwersalnej

PROTIM Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Osoba na tym stanowisku będzie wykonywała prace frezerskie na terenie zakładu

  • Praca na frezarce konwencjonalnej - tradycyjnej (NIE! CNC)

  • Praca jednozmianowa w godzinach 7-15 z opcją płatnych nadgodzin

Nasze wymagania

  • Umiejętność frezowania na frezarce konwencjonalnej (tradycyjnej)

  • Doświadczenie w obróbce metalu

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie istniejącej na rynku ponad 30 lat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + benefity

  • Pracę w młodym zespole

  • Możliwość rozwoju

Firma od ponad 30 lat zajmuje się automatyzacją procesów produkcyjnych a przede wszystkim projektowaniem i wykonywaniem linii technologicznych, maszyn pakujących, przenośników oraz manipulatorów.

Przewiń do profilu firmy