Oferta pracy

Frezer (K/M)

PIT-RADWAR S.A. O firmie

PIT-RADWAR S.A.

Poligonowa 30

Warszawa

Miejsce świadczenia pracy:
PIT-RADWAR S.A.,
WARSZAWA, ul. Poligonowa 30

Opis stanowiska:

  • obsługa manualnych frezarek uniwersalnych
  • wykonywanie szeroko rozumianych prac frezarskich (frezowanie, cięcie, nawiercanie, wiercenie, wytaczanie)
  • praca z rysunkiem technicznym
  • kontrola jakości wykonanych detali

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność stosowania w praktyce narzędzi pomiarowych typu:  suwmiarka, mikrometr, średnicówka zegarowa i mikrometryczna, czujnik zegarowy
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi przecinarki taśmowej, nożyc gilotynowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • pracę wśród profesjonalistów
  • opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dofinansowanie do wypoczynku

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać poprzez formularz z linku poniżej lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie z dopiskiem Nr Ref. 64/2020, do dnia 01.11.2020 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy