Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Frezer konwencjonalny

  • Bydgoszcz, Przyłęki (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 15.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma OSKA, istniejąca na rynku od 1989 r. i specjalizująca się w produkcji maszyn do obróbki drewna oraz wykonawstwie innych precyzyjnych podzespołów maszyn, poszukuje pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz (okolice), Przyłęki (pow. bydgoski)

    Opis stanowiska:

    • Prace frezerskie na maszynach konwencjonalnych,
    • Obróbka mechaniczna elementów zgodnie z rysunkiem technicznym.

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
    • Dokładność/precyzja,
    • Umiejętność obsługi narzędzi ręcznych i pomiarowych,
    • Znajomość techniki obróbki metali: obróbka skrawaniem na frezarkach konwencjonalnych,
    • Praktyczne doświadczenie w zawodzie.

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • Stabilne warunki zatrudnienia,
    • Dowóz autobusem na trasie Bydgoszcz-Przyłęki-Bydgoszcz.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).