Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Frezer konwencjonalny

  • Strzegom, Świdnica, Wałbrzych, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 03.09.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Ras-Polska Export/Import powstała w 1998 roku. Jest firmą produkującą części zamienne do zgrzewarek dla branży automotive.

    Zatrudnimy zaangażowane i ambitne osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Strzegom, Wałbrzych (okolice), Świdnica (okolice)
    Region: dolnośląskie

    Opis stanowiska:

    • Ustawianie maszyny, dobór narzędzi - na podstawie rysunków i dokumentacji technologicznej
    • Uzbrajanie maszyny w narzędzia
    • Dobór parametrów skrawania
    • Prawidłowa realizacja procesu produkcji
    • Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyny i narzędzi

    Wymagania:

    • Znajomość obsługi frezarek konwencjonalnych
    • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
    • Gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych
    • Samodzielność
    • Mile widziane doświadczenie w pracy przy miedzi i aluminium oraz/lub znajomość obsługi wiertarko- frezarek (wytaczarek)

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Zdobycie bogatego doświadczenia przy produkcji elementów wykorzystywanych na rynku Automotive
    • Praca 1 zmianowa od 6:00-14:00

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji oraz oczekiwanego poziomu wynagrodzenia całkowitego brutto klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do RAS POLSKA EXPORT/IMPORT Sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.