Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Frezer

  • Kostrzyn nad Odrą, lubuskie
  • Pracownik fizyczny
  • 10.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Frezer
    Nr ref.: /163/05/2019/NM/40164
    Kostrzyn nad Odrą
    oferujemy
    • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • wynagrodzenie 3500-4000 brutto
    • przyznawanie premii uznaniowych,
    • zwrot kosztów dojazdu
    • prywatną opiekę medyczną.
    zadania
    • umiejętności obsługi frezarek sterowanych numerycznie CNC – sterowanie FANUC,
    • wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym,
    • prowadzenie dokumentacji pomiarowej,
    • kontrola jakości wytworzonego detalu,
    • dbałość o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy.
    oczekujemy
    • doświadczenie w pracy przy obsłudze obrabiarek CNC,
    • doświadczenie w obróbce skrawaniem metali,
    • umiejętność czytania i rozumienia rysunku technicznego,
    • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
    • precyzja i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań,
    • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,
    • kreatywność i samodzielność

    Jesteś zainteresowany ofertą ? Wyślij sms o treści: "FREZER" pod numer: 665 303 009 - oddzwonimy.

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47